Rolletic original

Stroj Rolletic využívá jednu z metod tradiční čínské medicíny. Terapeutická masáž je zmiňována již v „Léčebné knize žlutého císaře“ z období dynastie Qin a Han. Stimulační účinky se dosahují pomocí masáže v oblastech akupunkturních drah, zasahují vzdálené části těla nebo s nimi spojené vnitřní orgány. Vzájemným ovlivňováním a masážním pohybem v drahách dochází k usměrňování energie Qi (životní energie), k regulaci prvků Jin a Jang, regulaci toku krve a regulaci funkcí vnitřních orgánů. Výsledkem je pak kladné ovlivňování celkového stavu organismu tělesného i duševního.
K masáži dochází pomocí 20 masážních vřeten z tvrdého avšak velmi hladkého dřeva, které mají unikátní tvar, aby byly schopny masírovat v daném místě všechny akupresurní body. Těchto 20 masážních vřeten tvoří tzv. masážní buben (rotor), který se otáčí v jednom směru konstantní rychlostí 53 ot./min. Bezprostředním působením na příslušnou oblast dochází ke zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů. Výše uvedený terapeutický efekt významně zasahuje a eliminuje faktory hrající významnou roli při vzniku celulitidy. Během ošetření dochází rovněž k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy. Rolletic Original je masážní stroj, který dokáže jako jeden z mála skutečně tvarovat postavu,zpevnit problematické partie a odstranit nebo alespoň zmírnit problémy s celulitidou. Díky svým přesvědčivým a mnohokrát prokázaným výsledkům se dnes Rolletic řadí mezi nejpoužívanější přístroje na formování postavy a řešení problémů celulitidy po celém světě.
Jako jediný z masážních strojů tohoto typu prošel úspěšně i klinickými testy.

Rolletic – funkce

Masážní a rekondiční přístroj Rolletic s konstantní rychlostí otáček, umožňuje efektivně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž pomocí Rolleticu uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení tkání lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů. Pravidelným používáním tohoto rekondičního přístroje je možné očekávat formování postavy, odbourávání nežádoucích tukových polštářů a celkové zpevňování svalů. Tento přístroj byl vyvinut na základě požadavků a poznatků masérů a žen – klientek, jimž měl zejména pomoci k odstranění takzvaných “jezdeckých kalhot“, což jsou projevy celulitidy v oblasti problematických partií stehen, hýždí a břicha, ale také v podpaží, na lýtkách, horních končetinách a zádech.
Dalším příznivým efektem masáže strojem Rolletic je uvolňování vnitřních opioidů, látek podobných morfiu. Tyto látky tiší bolest, způsobují pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti. Terapeutické využití masážního stroje Rolletic má široké indikační možnosti a výborný terapeutický efekt. Metoda léčby je bezpečná, bez vedlejších účinků. Je však nutné dodržovat několik zásad a správně provádět samotnou masáž. Mezi tyto zásady patří zejména dodržování pitného režimu (a to stále, nikoli pouze při cvičení) a dodržování správné životosprávy.

Rolletic original – postup cvičení

Správné používání stroje Rolletic Original je klíčem k úspěchu při formování postavy a řešení problémů celulitidy. Každý náš klient je proškolen jak stroje Rolletic Original správně používat a jak dosáhnout těch nejlepších výsledků. Obecně doporučujeme kúry po 50 – 60 minutách, 2x až 3x týdně.
Nejvhodnějším oblečením jsou legíny (elasťáky), sportovní tričko a na nohou ponožky. Spontánní reakcí masírovaných partií je z počátku lechtání, následuje svědění a teplo. Tyto příznaky po 2 – 3 masážích odezní. Zvlášť úspěšná je masáž válečky na břiše, v oblasti boků a stehen. Doporučujeme také lidem s povislou kůží po redukčních dietách a maminkám po porodu.
Plán cvičení

Co rolletic dokáže?

zmenšit objem masírovaných partií (úbytek v cm)

zpevňovat svaly

vypnout (vyhladit) kůži

odbourávat tukové polštáře

odbourávat celulitidu

podporovat prokrvování

uvolňovat napětí svalů

povzbuzovat látkovou výměnu

tvarovat postavu (bodyforming)

Rolletic original – výhody, která Vám přinese:

zpevnění (bodyforming) má dlouhodobý efekt, nedochází k tzv. „jojo efektu“

cena cvičení je mnohonásobně nižší než cena většiny jiných produktů

výsledky cvičení na stroji Rolletic Original jsou dokázány mnoha lety praxe a mnoha zkušenostmi uživatelek

Rolletic original – kontraindikace:

Onemocnění jater, ledvin a srdce

Nádorová onemocnění

Záněty žil – trombózy

Infekční horečnaté stavy

Hemofilie

Kostní TBC

Akutní infekční onemocnění

 

 

Co Rolletic originál dokáže :

 • Zmenšit objem masírovaných partií (úbytek v cm)
 • Zpevňovat svaly
 • Vypnout (vyhladit) kůži
 • Odbourávat tukové polštáře
 • Odbourávat a vyhlazovat celulitidu
 • Podporovat prokrvení, uvolňovat napětí svalů
 • Povzbuzovat látkovou výměnu, tvarovat postavu (bodyforming)

 

 

 

 

*Na fotce Michaela Lucie Hanzlíková – česká reprezentantka a účastnice mistrovství světa v krasobruslení s Adélou Škorničkovou.

Objednejte se na Rolletic

  Volejte 724 317 544 nebo vyplňte následující formulář.
  V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

  Tučně * označené položky jsou povinné.