Chci být krásná

chci byt krasna

Photo Credit: Reportergimmi cc

Přiznejme si, že každá žena i dívka chce být krásná. Celkové zdraví zahrnuje fyzickou, duševní a psychickou stránku v dokonalé rovnováze. Proto jen zdravá krása může být ta pravá. Péči o Vaši krásu zajišťujeme nenásilnými metodami, které přirozeně podporují vlastnosti vašeho těla. Pomocí příjemného relaxačního ošetření, stimulačním zařízením kolagenárium young genaration, bude vaše pleť vypnutá a vyživená. Dále se věnujeme lymfodrenážím a kyslíkovému ošetření OXYjet, kdy s pomocí kosmetických přípravků Nora Bode docílíte zdravé pleti. Neinvazivními metodami obnovíte přirozenou schopnost organismu k uzdravení, regeneraci a omlazení.

oxyjet-225x300OXYjet

OXYjet je nová multifunkční stanice, vybavená celosvětově exkluzivními technologiemi a vyspělými kyslíkovými moduly pro perfektní ošetření obličeje, krku, dekoltu i poprsí.

Pro více informací klikněte zde

lymfodrenážLymfodrenáž

Provádíme pomocí přístroje Eximie – Endolift. Ten nabízí jedinečnou kombinaci synergie silného magnetu a podtlakového systému. Spojením těchto excelentních metod nabízíme kromě nevídaného komfortu pro klienta také dlouhotrvající a především viditelné výsledky dosažené v krátkém čase.

Pro více informací klikněte zde

Kosmetika – Janssen Cosmetics