O nás

Beauty salon – Plzeň. První salon, vytvořený podle přání zákazníků ! Přístrojové vybavení prošlo klinickými testy, které mu zajistily patent na jedinečnost, jistotu výsledků a nepoškozeného zdraví. 

V našem Beauty salonu uvítáme ženy všech věkových i váhových kategorií. Za pomocí strojů Rolletic – mechanická lymfatická masáž, Ballancer – přístrojová lymfatická masáž, Dream Healther – vibrační přístroj,Infra body contour(infračervená deka) Vám pomůžeme řešit problémy s nadváhou, celulitidou a kondicí. Pomůžeme Vám zpevnit, vytvarovat a posílit Vaši postavu.Provádíme oblíbené bodywraps Slim zábaly. Doporučíme jídelníček přímo na míru(sestavíme plán jak stravovací, tak pohybový)U nás řešíme všechny stravovací režimy(klasický redukční, Lowcarb, Paleo,Whole 30,dělenou stravu…)
Učíme novému životnímu stylu od A-Z
Zlepšíme Váš psychický i fyzický stav!!!!
U nás si můžete užít i kosmetické služby s přírodní kosmetikou a s francouzskou kosmetikou Biostase(klasická kosmetika.microneedlig,plasma, odstranování žilek a jizev,mezoterapie…….)
Relexační a regenerační masáže!!!!!
Nové wellness balíčky,které vznikli na přání našich zákaznic
Otevřeno máme od pondělí do pátku od rána do večera dle objednávek!!!Víkendy při objednávce většího počtu procedůr
Těšíme se na Vás….Lucie , Jana,Nikol

 

Sledujte všechny NOVINKY NA NAŠEM FACEBOOKU @BeautySalonPlzen

 

Objednejte si TELEFONICKY na tel.: 724317544 ukázkové předvedení plošin ZDARMA . Přijďte třeba v kostýmku během oběda, stačí 15 minut Vašeho času a sami se můžete rozhodnout. Rádi Vám představíme další nové přístroje pro zlepšení a udržení osobité krásy a sebevědomí. Přístroje v našem studiu svými možnostmi na sebe navazují a vzájemně podporují své účinky. Přejete si zpevnit tělo, zbavit se celulitidy a otoků, vyrýsovat svaly, odbourat tuk,redukovat váhu, vyhladit vrásky, neinvazivní lifting obličeje….Botox na řasy

Naše přístroje, jediné v plzeňském kraji, současně s naším odborně školeným personálem pomohou splnit Vaše přání.

 

Objednejte se k nám

    Volejte 724 317 544 nebo vyplňte následující formulář.
    V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

    Tučně * označené položky jsou povinné.