Chci zhubnout

Chcete zhubnout, dobře vypadat a být celkově v pohodě? Každý začátek je těžký, ale v případě sportu musíte začít hlavně u sebe. Zkuste si odpovědět na otázku, co se vám líbí, co máte rádi

 Lululemon Athletica cc

Foto Credit: Lululemon Athletica cc

a čeho chcete dosáhnout. Chcete-li nejen zhubnout, posilovat a zpevnit svaly, je důležité i správné kombinování pohybových aktivit. Cvičení by mělo hrát ve vašem životě důležitou roli, hlavně pokud trávíte většinu času za stolem, u počítače nebo za volantem. Díky cvičením se budete cítit dobře a udrží vás stále ve formě.  Pokud začnete cvičit, snažte se vydržet a nepřestávat. Vyberte si jen takový nástroj nebo aktivitu, která vás bude těšit a bavit. Pro dosažení opravdových a efektivních výsledků ve spalování tuků a formování postavy si můžete vybrat cvičení na Vacustep, ten navíc dohlíží, aby váš trénink probíhal v ideálním režimu vašeho těla. Nejefektivnější, pokud preferujete krátké cvičení (během deseti minut) bez potřeby namáhavé síly, je vibrační plošina Dream Healther. Tento přístroj je určen pro spalování tuku v oblasti břicha a vnitřních orgánů. Trápí vás celulitida? Zabránit nebo alespoň zmírnit tento problém, vám pomůže masážní stroj Rolletic. Jistě oceníte jeho využívané metody z tradiční čínské medicíny pro zpevňování problémových partií a uvolňování lymfatického systému.

VACUSTEP-012-300x271Vacustep

Nabízí pouze opravdové výsledky ve spalování tuků a formování postavy, kterých však nelze nikdy dosáhnout bez opravdového tréninku a trochy toho opravdového potu.

Pro více informací klikněte zde

RolleticRolletic

Jde o masážní přístroj, který dokáže efektivně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a odstranit, nebo alespoň zabránit problémům s celulitidou a obezitou. Uvolňuje lymfatický systém.

Pro více informací klikněte zde

dream_healter-225x300Dream Healther

Vibrační přístroj na cvičení je novým řešením pro spalování tělesného tuku zejména v oblasti břicha a tuku z vnitřních orgánů. Účinek za deset minut bez potřeby namáhavé fyzické síly.

Pro více informací klikněte zde

 

 Ballancer Pro

Přístroj pro lymfodrenáž Ballancer je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenáže.

Pro více informací klikněte zde