Chci relaxovat

Život v dnešním světě je nesmírně rychlý a relaxaci se musíme učit. Domov, práce, rodina, a na sebe vám nezbývá mnoho času. Chvíle kdy se žena může věnovat jen sama sobě, se stává menším

Jamie McCaffrey via Compfight cc

Photo Credit: Jamie McCaffrey cc

svátkem. Zkuste si najít chvilku a osvoboďte se od každodenních rituálů. Zařaďte relaxaci do svého programu a věnujte se jen sama sobě. Stačí si jen vybrat správnou relaxaci, která bude vyhovovat právě vám. Slovo relaxace znamená v obecném překladu uvolnění. Věříme, že každá žena si u nás vybere tu pravou relaxaci, která ji bude vyhovovat. Řada lidí potřebuje k relaxaci pohyb, vybít přebytečnou energii. Někdo dává přednost fyzickému odpočinku, kdy nabere nové síly. Ideální je propojení této relaxace s něčím příjemným a věnovat chvilku i vaší kráse a tělu. U nás můžete relaxovat třeba v Kolagenáriu.

 

kolagenarium-1-292x300Kolagenárium

Young genaration je nová řada kolagenových stimulačních zařízení. Jedná se o zcela novou řadu výrobků, jejichž cílem je udržet pokožku mladou a vypnutou.

Pro více informací klikněte zde

 

Masáže

masaze

Přijďte s námi vykročit z reality všedního dne, relaxovat, regenerovat a nebo se jen tak uvolnit v příjemném, provoněném prostředí Beauty Salonu.

Pro více informací klikněte zde

Ballancer Pro

Přístroj pro lymfodrenáž Ballancer je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenáže.

Pro více informací klikněte zde