Chci být krásná

chci byt krasna

Photo Credit: Reportergimmi cc

Přiznejme si, že každá žena i dívka chce být krásná. Celkové zdraví zahrnuje fyzickou, duševní a psychickou stránku v dokonalé rovnováze. Proto jen zdravá krása může být ta pravá. Péči o Vaši krásu zajišťujeme nenásilnými metodami, které přirozeně podporují vlastnosti vašeho těla. Pomocí příjemného relaxačního ošetření, stimulačním zařízením kolagenárium young genaration, bude vaše pleť vypnutá a vyživená. Dále se věnujeme lymfodrenážím a kyslíkovému ošetření OXYjet, kdy s pomocí kosmetických přípravků Nora Bode docílíte zdravé pleti. Neinvazivními metodami obnovíte přirozenou schopnost organismu k uzdravení, regeneraci a omlazení.

oxyjet-225x300OXYjet

OXYjet je nová multifunkční stanice, vybavená celosvětově exkluzivními technologiemi a vyspělými kyslíkovými moduly pro perfektní ošetření obličeje, krku, dekoltu i poprsí.

Pro více informací klikněte zde

Ballancer Pro

Přístroj pro lymfodrenáž Ballancer je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenáže.

Pro více informací klikněte zde

Kosmetika – Janssen Cosmeticsnora bode 1

Dopřejte si profesionální kosmetickou péči o pleť s přípravky od německé firmy Janssen Cosmeceutical.

Pro více informací klikněte zde

 

Kolagenáriumkolagenarium-1-292x300

Young generation je nová řada kolagenových stimulačních zařízení. Jedná se o zcela novou řadu výrobků, jejichž cílem je udržet pokožku mladou a vypnutou.

Pro více informací klikněte zde