Vacustep

VacuStep® je podtlaková kabina vybavená elipsovitým trenažérem určená pro efektivní spalování tuků při ideální tepové frekvenciVACUSTEP-012-300x271

Cvičení v podtlaku simuluje fyzickou aktivitu v prostředí s nízkým tlakem, např. na horách, v režimu aerobní aktivity. Znamená to, že ve VacuStepu dochází při pohybu k pokrytí energetické spotřeby přednostním spalováním tuků. V podtlakové komoře VacuStep se až o 50% zvyšuje spotřeba energie ve srovnání se zátěží v normální atmosféře, a tím se tuky spalují až 3x rychleji!

 

Zapomeňte na LCD televize, autorádia a pomalé procházky po chodícím pásu, které nabízí konkurence. Toto je VacuStep! Ten nabízí pouze opravdové výsledky ve spalování tuků a formování postavy, kterých však nelze nikdy dosáhnout bez opravdového tréninku a trochy toho opravdového potu. VacuStep pak navíc zajistí, aby váš trénink probíhal správně a v ideálním režimu vašeho těla.

Jak VacuStep funguje?

Proč u někoho nedochází k redukci objemu v problémových partiích? Důvodem může být špatná cirkulace krve, vrchní část vašeho těla dostává více krve než ta spodní. Příčinou pro nesprávnou cirkulaci krve zejména v oblasti nohou, břicha, boků a hýždí je to, že malé krevní cévy bývají zmáčknuty do prostoru mezi buňky, což vede k jejich blokádě. Buňky pak ztrácejí schopnost otevřít se, aby produkovaly energii ze spáleného tuku.

VacuStep nabízí kombinaci pohybu a podtlaku, zajišťující zvýšení cirkulace krve právě v problematických partiích. Cvičení s elipsovitým trenažérem – stepperem, integrovaným do podtlakové komory, dovoluje krvi optimálně cirkulovat a tím aktivovat tukové buňky. To vše při ideální tepové frekvenci.

VacuStep – výsledky cvičení:

  • cílené a rychlé spalování tuků, zejména v dolní části těla (boky, břicho, hýždě, stehna)
  • odstranění celulitidy
  • tvarování postavy
  • vyhlazení a zpevnění kůže
  • zlepšení krevního oběhu
  • zlepšení fyzické kondice
  • snížení nadváhy
  • prokázané výsledky dlouhými lety praxe

Objednejte se na Vacustep

Volejte 377 447 438 nebo vyplňte následující formulář.
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Tučně * označené položky jsou povinné.